U bent hier:

Ons team

Ons team bestaat uit 14 gedreven, gemotiveerde en enthousiaste medewerkers die dagelijks voor u klaar staan. Dit zijn onze mensen:

Directie

Maurice Beaumont
e-mail: maurice@cf-beaumont.nl

Sales

Jan van Mierlo
e-mail: jan@cf-beaumont.nl

Antoine Claessen
e-mail: antoine@cf-beaumont.nl

Administratie

Tilly Everts
e-mail: tilly@cf-beaumont.nl

Patricia Siebert
e-mail: patricia@cf-beaumont.nl

Inkoop

Rianne Smeets
e-mail: inkoop@cf-beaumont.nl

Technische Dienst

Marcel Roggisch (Hoofd Technische Dienst)
e-mail: td@cf-beaumont.nl
Umberto Placanico
Remco Wijnen

Servicemedewerkers

Andy Meijers
Koen Oidtmann
Geert Thijssen

Operators

Yvonne de Haan
Ruud Verheijen
Astrid Wintjens